Belgische Herders fokken speciaal
18-05/2024
Spéciale de race des Bergers Belges
Naam /NomResultaat/RésultatKlas-Classe
1Pirate De,condivicnum2ZG/TMOpen
2Vas Y Coco De La Belgerie1 Uit/Exc RCACOpen
3Vaiko De Sincfal1 Uit/Exc Fokker/Elevage
4Eternity’s Kwando1 Uit/Exc CAC-BOSKampioen/Champion
5Syrka2 ZG/TB Open
6Voodoo Doll De La Belgerie1 Uit/Exc CAC-BOBOpen
7Pepsy La Chênaie Aux Loups1 Uit/Exc Kampioen/Champion
8Maki Du Domaine De Vauroux1 Uit/Exc Veteraan/Vétéran
9Rhino Van Moned1 Uit/Exc CAC-BOBOpen
10Alcosetha’s Utax NJK’ 23 CIB-J 20231 Uit/Exc Tussen/Inter
11Samson Salomon Vitris Bohemia1 Uit/Exc Open
12Trever Sweet Vulcan2 Uit/Exc Open
13Alcosetha’s Kamaz1 Uit/Exc CACFokker/Elevage
14Quentin Tarantino Of The Beautiful Black One1 ZG/TB Kampioen/Champion
15Narvik Vitris Bohemia1 Uit/Exc BOSVeteraan/Vétéran
16Noble Man Sweet Vulcan2 Uit/Exc Veteraan/Vétéran
17Alcosetha’s Winny1 VB/TP Baby
18Venice Sweet Vulcan1 Uit/Exc Tussen/Inter
19Viënna V.d. Vaardekenshoeve2 ZG/TB Tussen/Inter
20Alcosetha’s Twilight1 Uit/Exc RCACOpen
21Uzzi Van De VaardekenshoeveABF/ABS Open
22Vienna Sweet Vulcan2 Uit/Exc Open
23Von Der Gashi House StitchVol/Suff. Open
24Sunny Sibelle Sweet Vulcan1 Uit/Exc CAC-BOBFokker/Elevage
25Unstoppable Una From Marrax PlaceABS Fokker/Elevage
26Jabadabado Van Moned2 VB/TP Puppy
27Sinsar De La Terre Sauvage1 VB/TP Puppy
28Why MeABS Puppy
29Grimmendans Wizard1 Uit/Exc Junior
30Willow The Wisp De La Belgerie2 Uit/Exc Junior
31Casyka’s WhatsApp1 Uit/Exc CAC-BOSTussen/Inter
32Onyx De La Terre Sauvage2 Uit/Exc Tussen/Inter
33Corsini Louis2 Uit/Exc Open
34Shepherds Of Paradise1 Uit/Exc RCACOpen
35X’quise Des Loups Du Shadog1 VB/TP Baby
36Bonita Blue De Moonshara3 VB/TP Puppy
37Jitter V. Moned1 VB/TP Puppy
38Wallis Van De Hoge Laer2 VB/TP Puppy
39Jina Langu Ni Magical Exclusive Ice-ginUit/Exc Junior
40Walaya Des Loups Du Shadog3 Uit/Exc Junior
41Wild Pepper De La Belgerie1 Uit/Exc Junior
42Winona Fearan Madra Caorach4 Uit/Exc Junior
43Witlee Fearan Madra Caorach2 Uit/Exc Junior
44Du Cap Espérance Varma1 ZG/TB Tussen/Inter
45Du Cap Espérance UkreiniaUit/Exc Open
46Jina Langu Ni Key To My Heart3 Uit/Exc Open
47Semtex V. Moned2 Uit/Exc Open
48Una Stella De La Belgerie1 Uit/Exc RCACOpen
49Vantäa Des Loups Du ShadogZG/TB Open
50Veica Noricea Fearan Madra Caorach4 Uit/Exc Open
51Foetsie V. Moned1 Uit/Exc Fokker/Elevage
52Grimmendans Vendetta1 Uit/Exc CAC-BOBKampioen/Champion
53Ollywood du Sarty Roux1 Uit/Exc Veteraan/Vétéran

er zijn geen afbeeldingen gevonden

Facebook